Відео

У Сєвєродонецьку громадськість обговорила проект Програми надання безоплатної правової допомоги

17 серпня за ініціативи ГО «Громадська платформа» було проведено громадське обговорення проекту Програми надання безоплатної правової допомоги в місті Сєвєродонецьк. Участь в обговоренні прийняли представники міської ради, ЗМІ, громадські активісти та небайдужі мешканці міста.

Під час презентацій учасники дізнались про мету, основні завдання та заходи передбачені проектом Програми надання безоплатної правової допомоги в місті Сєвєродонецьк, ознайомились з діяльністю Сєверодонецького офісу Мережі правового розвитку, який надає правову допомогу та консультації мешканцям Сєвєродонецька.

Проект Програми передбачає створення громадських приймальнь для надання безоплатної правової допомоги в приміщеннях міських рад, УТОС, військкоматах, започаткування в друкованій пресі щотижневої рубрики з консультування громадян з найбільш актуальних правових питань, створення дистанційних пунктів доступу шляхом використання системи «Бібліоміст» у бібліотеках для проведення скайп – консультацій юристами, організацію та проведення інформаційно-освітніх заходів з учнями ЗОШ та студентами вищих навчальних закладів.

“Наша головна мета це створення ефективної моделі безоплатної правової допомоги в місті Сєвєродонецьк, яка буде захищати права всіх членів громади та сприяти розвитку правової свідомості серед громадян”, - наголосив заступник голови ГО “Громадська платформа” Ірина Божич.

Даний проект “Адвокаційна кампанія з розширення можливостей отримання та інтеграції первинної і вторинної безоплатної правової допомоги на рівні громад міст Рубіжне, Лисичанськ та Сєвєродонецьк” виконується в рамках Проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади та Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

 

 
Підписатись на новини
Новини


Отримувати HTML?

Партнери

Бесплатные возможности в Украине

Пошта
Логін:
Пароль:

(що це)