Відео

На Донбасі створено жіночу мережу «Активні жінки – сильні громади Донбасу»

У жовтні 2016 року за ініціативи ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу” було створено жіночу громадську мережу «Активні жінки – сильні громади Донбасу», яка займатиметься активізацією жіночого громадського руху на Донбасі, надаватиме консультації та проводитиме навчальні заходи для активних жінок в Донецькій області.

“Наша стратегічна мета це посилення участі жінок і жіночих організацій в розвитку нових громад, що створюються в Донецькій області в процесі децентралізації та вироблення чітких механізмів участі ВПО в житті нових громад. До коаліції вже приєднались сім організацій в Слов’янську, Миколаївці, Краматорську та Олександрівці”, - відмітила керівник проекту Зоя Жадан.

Нагадаємо, що протягом останніх двох місяці експертів організації проводили опитування, аналізували публічну інформацію та спілкувались з експертами з метою дослідження впливу та усунення загроз децентралізації для жінок в громадах Донеччини. Активісти організації опитали понад 20 державних установ, зробили понад 100 інформаційних запитів протягом дослідження. Результатом дослідження стало видання “Гендерна карта Донбасу в умовах децентралізації” з яким можна ознайомиться за посиланням.

 

 

Проект «Активні жінки – сильні громади Донбасу» виконується ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу” за підтримки Українського жіночого фонду.

 

 
Підписатись на новини
Новини


Отримувати HTML?

Партнери

Бесплатные возможности в Украине

Пошта
Логін:
Пароль:

(що це)