Відео

На Луганщині правові консультанти вчились ефективно захищати права громадян

28 жовтня у місті Кремінна за ініціативи ГО "Громадська платформа" відбувся перший тренінг для правових консультантів, волонтерів, представників органів місцевого самоврядування, адвокатів на тему надання якісної безоплатної правової допомоги бідним верствам населення, популяризації та розвитку культури надання правової допомоги pro bono та роботи пара-юристів в громадах Луганщини.

Під час тренінгу учасники з Сєвєродонецьку, Рубіжного, Лисичанську та Кремінського району розглянули систему безоплатної правової допомоги в Україні, стандарти роботи в сфері безоплатної правової допомоги, особливості організації та надання безоплатної правової допомоги в невеликих громадах та сільській місцевості.

 

Окрема частина заходу була присвячена міжнародному досвіду роботи пара-юристів та механізмам їх роботи в Україні, визначенню найбільш актуальних правових проблем жителів громад Луганської області. Всього для відібраної групи правових консультантів буде організовано 3 навчальні тренінги, після яких вони зможуть працювати в якості правових консультантів в громадах Сєвєродонецьку, Рубіжного, Лисичанську та Кремінського району.

 

Даний проект “Адвокаційна кампанія з розширення можливостей отримання та інтеграції первинної і вторинної безоплатної правової допомоги на рівні громад міст Рубіжне, Лисичанськ та Сєвєродонецьк” виконується в рамках Проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади та Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

Останнє оновлення (Понеділок, 31 жовтня 2016, 14:24)

 
Підписатись на новини
Новини


Отримувати HTML?

Партнери

Бесплатные возможности в Украине

Пошта
Логін:
Пароль:

(що це)