Відео

На Луганщині правові консультанти вчяться розвивати місцеві громади

24 листопада у місті Кремінна за ініціативи ГО Громадська платформа” відбувся другий тренінг для правових консультантів, волонтерів, представників органів місцевого самоврядування, адвокатів на тему виявлення правових потреб населення та розвитку місцевих громад Луганщини.

Під час тренінгу учасники з Сєвєродонецьку, Рубіжного, Лисичанську та Кремінського району розглянули інструменти виявлення правових потреб населення, розробили спільні ідеї по підвищенню прозорості органів влади та створенню ефективної системи надання безоплатної правової допомоги в сільських громадах.

“Це вже другий тренінг для відібраної групи правових консультантів з Сєвєродонецьку, Рубіжного, Лисичанську та Кремінського району. Ми сподіваємось що після навчання ці люди стануть справжніми лідерами своїх громад та зможуть ефективно захищати права громадян на Луганщині”, - заявив Сергій Кошель, голова ГО Громадська платформа”.

Даний проект “Адвокаційна кампанія з розширення можливостей отримання та інтеграції первинної і вторинної безоплатної правової допомоги на рівні громад міст Рубіжне, Лисичанськ та Сєвєродонецьк” виконується в рамках Проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади та Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

 

Останнє оновлення (П'ятниця, 25 листопада 2016, 12:30)

 
Підписатись на новини
Новини


Отримувати HTML?

Партнери

Бесплатные возможности в Украине

Пошта
Логін:
Пароль:

(що це)