Відео

У Сєвєродонецьку пройшов антикорупційний тренінг в рамках кампанії “ЧЕСНО. Фільтруй суд!”

25 листопада у Сєвєродонецьку відбувся антикорупційний тренінг “Судова реформа в Україні: інструменти громадського контролю” в рамках кампанії “ЧЕСНО.Фільтруй суд!”. На заході були присутні представники Центру демократії та верховенства права й регіональний координатор кампанії “ЧЕСНО. Фільтруй Суд!” в Луганській області Сергій Кошель.

Представники активної громадськості та антикорупційних кампаній, волонтери, журналісти та студенти продемонстрували свою активну позицію та обіцяли підтримати кампанію “ЧЕСНО. Фільтруй суд!” щодо процесу очищення та оновлення суддівського корпусу. Тепер місцеві активісти знають про ключові зміни, які приносить судова реформа в Україні, а також зможуть у своїй подальшій діяльності використовувати інструменти громадського контролю в процесі очищення суддівських лав.

Наша кампанія має на меті не лише розбудувати мережу регіональних активістів, але й максимально долучити активну громадськість до процесу імплементації судової реформи, аби обізнаність з їхніми правами та можливостями зростала.

Приєднуйтесь до мережі кампанії ЧЕСНО. Фільтруй суд! Лише командна робота здатна забезпечити ефективну та повноцінну реалізацію судової реформи.

 

Останнє оновлення (Понеділок, 28 листопада 2016, 11:22)

 
Підписатись на новини
Новини


Отримувати HTML?

Партнери

Бесплатные возможности в Украине

Пошта
Логін:
Пароль:

(що це)