Відео

На Луганщині громадським активістам розповіли про контроль коштів обласного бюджету

4, 12 та 15 листопада в Луганській області відбулись презентації громадської ініціативи "Відкритий бюджет Луганської області", який реалізується за ініціативи ГО “Центр європейських ініціатив Луганщини”. В заходах взяли участь представники ЗМІ, громадськості, працівники місцевого самоврядування та студенти з міст Рубіжне, Кремінна та Сєвєродонецьк. Мета ініціативи - підвищення прозорості використання коштів місцевих бюджетів через створення ефективних інструментів громадського контролю та відкриття даних в сфері бюджетування.

“Луганська область залишається одним з небагатьох регіонів України, де ще повністю відсутні технології openbudget в роботі органів місцевого самоврядування та державних установ. Закритість формування, розподілу та витрачання бюджетних коштів породжує загальну недовіру до влади в регіоні, сприяє зменшенню громадської активності та збільшує корупційні ризики в бюджетному процесі регіону. Відкриті дані в бюджетній політиці це сьогодні найбільш ефективний спосіб підвищення прозорості влади, залучення активних громадян до вирішення проблем місцевого розвитку. Онлайн платформа "Відкритий бюджет Луганської області" покликана створити умови для задоволення потреб громадян в інформації про використання коштів місцевих бюджетів”, - заявив керівник ГО “Центр європейських ініціатив Луганщини” Максим Міхальков.

Вже в грудні організатори запустять роботу сайту "Відкритий бюджет Луганської області", завдяки якому мешканці зможуть слідкувати за витратами, доходами та реалізацією інфраструктурних проектів за рахунок обласного бюджету.

Громадська ініціатива "Відкритий бюджет Луганської області" реалізується ГО “Центр європейських ініціатив Луганщини” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

 

 

 
Підписатись на новини
Новини


Отримувати HTML?

Партнери

Бесплатные возможности в Украине

Пошта
Логін:
Пароль:

(що це)